kvantum-tim.hr

Upoznajte nas

Dobrodošli u najveću medicinsku trgovinu u Hrvatskoj!

Na ovim stranicama možete jednostavno kupiti više od 5.000 proizvoda za obiteljsko zdravlje i medicinske profesionalce.

Kvantum-tim d.o.o. je jedna od vodećih tvrtki u Hrvatskoj u veleprodaji ljekarničkih i medicinskih proizvoda širokom krugu partnera, od veledrogerija, ljekarni i specijaliziranih trgovina do bolnica, poliklinika, domova zdravlja, ordinacija, liječnika, fakulteta, škola i patronaža (pogledajte s kim sve radimo).

Brinemo se za dobrobit naših partnera od 2002. godine i tijekom našeg rada stekli smo ogromno iskustvo u nabavi medicinskih proizvoda. Sada i Vi možete iskoristiti naše znanje i iskustvo i jednostavno, brzo i povoljno kupiti proizvod koji Vam treba za osobnu uporabu ili opremanje zdravstvene ustanove. 

Gotovo svi proizvodi koje ćete naći na ovim stranicama su iz našeg vlastitog uvoza što znači da nudimo najpovoljnije cijene, najširi izbor i najbržu dostupnost.

Registrirani smo za promet na veliko i malo medicinskim proizvodima kod Hrvatske agencije za lijekove i medicinske proizvode i naše dozvole možete vidjeti ovdje i ovdje

HALMED

Kontaktirajte nas

Kako naručiti

Načini plaćanja

Dostava

Ovdje pogledate tko su naši partneri u susjednim zemljama.

 

 

O NAŠIM KUPCIMA SE SVAKI DAN BRINE NAŠ TIM:

 

Marijan Bulat, dipl. oec.

Osnivač i jedini član društva

marijan.bulat@kvantum-tim.hr

 

 

Zoran Leitner, Ph.D.

CEO

zoran.leitner@kvantum-tim.hr

 

 

Tanja Gojković Plazonić, mag. oec.

Financije

tanja.plazonic@kvantum-tim.hr

 

 

Marina Gradinac, dr. med.

Prodaja - profesionalni program

marina.gradinac@kvantum-tim.hr

 

 

 

Renato Šušnjar, dr.med.

Prodaja - profesionalni program

renato.susnjar@kvantum-tim.hr

    

 

Zoran Lončar

Prodaja - profesionalni program

zoran.loncar@kvantum-tim.hr

  

 

Branka Mihetec

Prodaja - ljekarnički program

branka.mihetec@kvantum-tim.hr

 

 

Marko Matanović

Prodaja - ljekarnički program

marko.matanovic@kvantum-tim.hr

 

 

Davorka Krivić

Prodaja - ljekarnički program

davorka.krivic@kvantum-tim.hr

 

 

Marijan Lukić

Prodaja - ljekarnički program

marijan.lukic@kvantum-tim.hr

 

 

Dejan Mijić

Prodaja - ljekarnički program

de.mijic@gmail.com

 

 

Maja Blažević, bacc. physioth.

Prodaja - ljekarnički i profesionalni program

maja.blazevic@kvantum-tim.hr

 

 

Tatjana Pintar, oec, MBA

Web prodaja

tatjana.pintar@kvantum-tim.hr

 

 

Mirjana Kapitan

Marketing

mirjana.kapitan@kvantum-tim.hr

 

 

Nikola Barlovic

Nikola Barlović, dipl. oec.

Marketing

nikola.barlovic@kvantum-tim.hr

 

 

 

Tomislav Križanec

Regulativa i marketing

tomislav.krizanec@kvantum-tim.hr

 

 

Božidar Vujanić

Servis

servis@kvantum-tim.hr

 

 

Silvio Župančić

Skladište

skladiste@kvantum-tim.hr

 

 

Ivanka Ivanović

Skladište

 

 

Milka Bandić

Skladište

 

 

Bruno Španić

Skladište

 

 

Marko Brkić

Skladište

 

 

Luka Amadeus Kapitan

Dostava

2017 - 2021 © Kvantum-tim d.o.o.